پشت صحنه مراسم سوگند اوباما(عکس)

 

2.jpg

او آرام و خونسرد به نظر می‌رسد اما اندکی اضطراب و دلهره وجود دارد... پرزیدنت برای حضور در جایگاه رسمی و ادای سوگند به عنوان 44مین رییس جمهور آمریکا آماده می‌شود.

 

3.jpg

تمرین کردن برای ادای سوگند در مقابل آینه می‌تواند کمک‌ساز باشد... اما متاسفانه در عمل، همیشه همه چیز آن گونه که باید به خوبی پیش نمی‌رود...

 

4.jpg

با ظاهر شدن اوباما، فریادهای شادی و تشویق وصف ناپذیری جمعیت را در بر می‌گیرد. اوباما سخنرانی‌اش را با قدرت و اطمینان انجام می‌دهد... اشتباه اوباما در مراسم سوگند به فراموشی سپرده می‌شود.

 

5.jpg

بسیار مغرور: بانوی اول جدید آمریکا پس از معرفی همسرش به عنوان نخستین رییس جمهور ایالات متحده، لحظه‌ای سرشار از احساس و علاقه را با او سپری می‌کند.

 

6.jpg

یک خداحافظی گرم؟ پرزیدنت اوباما، جورج بوش را قبل از ترک کاخ سفید در آغوش می‌گیرد.

 

7.jpg

بعد از پایان مراسم، نوبت به جشن می‌رسد. میشل اوباما، در حالی که کت همسرش را پوشیده است، لبخند می‌زند. آن‌ها آماده می‌شوند تا در مراسم رقص شرکت کنند.

 

8.jpg

قبل از شروع مراسم رقص: عکاس غیر رسمی خانواده‌ی اوباما، یعنی مالیا که 10 سال سن دارد، از پدرش عکس می‌گیرد.

 

9.jpg

در راهروی سالن رقص، باراک اوباما عکس‌هایی از خودش و همسرش را نگاه می‌کند.

 

11.jpg

سرانجام پس از یک روز بلند، پرزیدنت اوباما مجال می‌یابد تا اندکی استراحت کند. او پس از چندین مهمانی‌ شبانه، به خانه می‌رود.

 

12.jpg

از رییس جمهور چهل و سوم خطاب به رییس جمهور چهل و چهارم: رییس جمهور جدید ایالات متحده، نامه‌ای را که جورج بوش برای او گذاشته است، می‌خواند.

 

13.jpg

رییس جمهور با وزیر امور خارجه‌اش ملاقات می‌کند. آن‌ها دیگر رقیب نیستند!

 

14.jpg

جو بایدن، معاون رییس جمهور، یک عکس برای کلکسیون خودش می‌گیرد.

/ 2 نظر / 10 بازدید
یاهو

استاد ایلیا (پیمان فتاحی) کیست و از چه می گوید؟ بعد از 12 سال، بخشی از سخنرانی های عمومی و بیوگرافی استاد ایلیا منتشر شد آموزش‏هاي عمومی ايليا «ميم» درباره حضور الهي، تجربه عشق الهی، احياء روح، انقلاب دروني، نور زنده، هدايت الهي و زندگي متعالي و همچنين آموزش روش‌هاي تفکر و مباحثي مانند علم موفقيت، ازدواج هماهنگ، تغذيه نوراني، کلام خلاق، روش‌ها و سبک‌هاي مبارزه باطني، روشهاي سخنراني و نويسندگي و تحقيق، نشانه شناسي در طبيعت، روشهاي درمان ديناميکي، تفسير و تحليل متن و روشهاي انسانشناسي است، اما عمده سخنراني‌هاي عمومي به مبحث معنويت الهي و معرفت باطني اختصاص داشته است. برای آشنایی بیشتر به کتب و فیلم ها و اخبار جمعیت ال یاسین مراجعه کنید و به دیگران نیز معرفی کنید. www.revayatgaran-iliya.blogfa.com www.entesharat-saay.blogfa.com www.yaasin-times.blogfa.com

cassandan

سلام آشفتگیبازاری به نام واردات شکر، تعطیلی کارخانجات،بیکاری کارگران و کشاورزان، از دست رفتن صنایع مختلف مثل آهن، تولید و اشتغال همه نشان دهنده سقوط اقتصاد مملکتمون هست. حضرت امام خمینی فرمودند باید تحمل داشته باشیم. یا امام خمینی (ره)، سیسال تحمل کردیم و به غیر از گرانی و کمبود و حقوق ناچیز، چیزی ندیدیم. ما همه در راه توایم خمینی. پیش به روی حرم حسینی، لبیک یا خمینی.